Aktualizacja grudzień 2022: Pilotażowa edycja programu zakończyła się 30.11.2022. Zapraszamy do pobrania raportu i obejrzenia nagranych szkoleń.

Program “Przedsiębiorcze Krakowianki” ma na celu wzmocnienie na rynku pracy pozycji kobiet mieszkających w Krakowie oraz zbudowanie kompetencji wśród Krakowianek w zakresie zakładania i prowadzenia własnego biznesu.

 

Program realizowany jest przez Fundację Mamo Pracuj na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa.

 

W ramach wspólnych działań powstał raport z badania o sytuacji zawodowej kobiet, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy!


W programie także bezpłatne szkolenia on-line dla krakowianek i spotkanie w Krakowie. Zapraszamy do udziału!

Raport

Badanie o sytuacji zawodowej kobiet przeprowadzone w sierpniu 2022 miało na celu poznanie potrzeb i wyzwań w zakresie przedsiębiorczości i podejmowania aktywności zawodowej kobiet.

 

Na nasze pytania odpowiedziało 876 kobiet, które mieszkają lub pracują w Krakowie.

 

Poznaj sytuację zawodową krakowianek. Pobierz raport z Badania o sytuacji zawodowej kobiet!

Szkolenia

Weź udział w cyklu szkoleń on-line przygotowanych w odpowiedzi na potrzeby krakowianek. Wzmocnij swoją pozycję w biznesie i na rynku pracy.

 

Szkolenie 1: Data 7.11.2022

Jak budować swoją karierę zawodową w zgodzie ze sobą? Talenty i typy osobowości.

 

Szkolenie 2: Data 9.11.2022

Jak działać pełnią potencjału czyli pokonać swoje wewnętrzne blokery w pracy i w biznesie?

 

Szkolenie 3: Data 14.11.2022

Zaplanuj skutecznie swoją drogę zawodową – jak ustalać cele, tworzyć plan działania i budować nawyki, dzięki którym szybko zobaczysz jego efekty.

 

Szkolenie 4: Data 16.11.2022

Jeśli siebie nie cenisz, rynek Cię nie doceni – czyli jak rozmawiać o pieniądzach z szefem i klientem.

Zapisz się

Warsztaty poprowadzą:

Natalia Gozdowska

 

Ekspertka, menedżerka, akredytowany coach IC i coach mocnych stron, Everything DiSC Trainer&Facylitator, konsultantka kryzysowa, certyfikowana przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu, członkini stowarzyszenia Ekspertki Razem. Od ponad 18 lat współpracuje z firmami i organizacjami w obszarach, związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, rozwojem kompetencji miękkich, mentoringiem, coachingiem, przywództwem i komunikacją.

Paulina Maslich

 

Przedsiębiorczyni, trener przywództwa, coach kariery i konsultant HR, właścicielka firmy konsultingowo-szkoleniowej DOTWAY. Z pasją i energią pomaga kobietom w zmianie kariery lub rozwijaniu ich potencjału na obecnych stanowiskach i w swoich biznesach. Ekspert w zakresie przywództwa i rozwoju organizacyjnego. Od ponad 15 lat prowadzi warsztaty i realizuje programy szkoleniowe dla firm z całego świata.

Zobacz nagrania szkoleń:

Dodatkowo, 18 listopada 2022 o godzinie 12:30 odbędzie się szkolenie on-line pt: Ty rozkręcaj biznes. My pomożemy w formalnościach.
Szkolenie poprowadzi Bartosz Dasios – pracownik Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.

Spotkanie

Już 28 listopada 2022 spotkamy się na wydarzeniu podsumowującym program Przedsiębiorcze Krakowianki!

 

W programie między innymi:

 

– Kim są i czego potrzebują Przedsiębiorcze Krakowianki? – prezentacja raportu „O sytuacji zawodowej kobiet”

 

– Panel dyskusyjny pt.: Przedsiębiorcza Krakowianka – z czym się mierzy, co ją wspiera? – z udziałem przedsiębiorczych kobiet z Krakowa, przedstawicieli Urzędu Miasta Krakowa i Fundacji Mamo Pracuj

 

– Networking przy kawie

 

– Wystąpienie pełne mocy: Przedsiębiorczość w kobiecym stylu – skąd brać siłę mimo przeciwieństw losu i perypetii. Gościni Paulina Maslich

 

Zapraszamy! Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja.

 

Obserwuj także nasze media społecznościowe i bądź na bieżąco!